Tiesioginiai skrydžiai į Londoną

Londonas be abejonės yra vienas įspūdingiausių pasaulio miestų. Istorinis miestas turtingas savo kultūra ir išskirtiniais monumentais. Daugiau nei šimtas muziejų ir teatrų, nuostabaus grožio architektūra, daugybė restoranų traukia lankytojus iš tolimiausių pasaulio kampelių.

Tiesioginiai skrydžiai į Londoną yra vykdomi visų didžiausių pasaulyje kelionių organizatorių. Šis maršrutas toks populiarus, kad iš Lietuvos tiesioginiai skrydžiai į Londoną vykdomi bene kasdien. Daugybė turistų keliauja į Londoną pasigrožėti lankytinomis miesto vietomis, pasigrožėti Londono architektūra ar pasilinksminti daugybėje Londono vakarėlių. Turbūt daugiausia keliaujančių į Londoną yra studentai. Tūkstančiai jaunų žmonių, pasirinko mokytis ir gyvenimą Anglijos sostinėje. Daugiausiai studentų į Londoną skrenda rudenį ir po didžiųjų švenčių.

Tiesioginiai skrydžiai į Londoną vykdomi net kelis kartus per savaitę, absoliučiai visus metus. Taigi nesvarbu, kada planuojate savo kelionę į Anglijos sostinę – tikrai rasite sau tinkantį skrydį. Norėdami rasti geriausią bilietų į Londoną pasiūlymą, skrydžio ieškoti pradėkite bent keli mėnesiai prieš kelionę. Tokiu būdu rasite pigiausią variantą, nes artėjant skrydžio datai, kainos sparčiai kyla. Visada galite pasidomėti paskutinės minutės skrydžiais į Londoną – tokių pasiūlymų apstu.

Nors tiesioginiai skrydžiai į Londoną labai dažni, ieškodami pigesnių lėktuvo bilietų, dažnai galite susidurti su persėdimais. Jei neskubate, toks variantas gali puikiai jums tikti. Dauguma persėdimų trunka vos kelias valandas, o modernūs oro uostai užtikrins, kad turėsite progą ir pailsėti, ir apsipirkti, ir pavalgyti.

Jei svajojate apie atostogas Londone, bet jūsų biudžetas ribotas – tikrai turite galimybę rasti pigius lėktuvų bilietus į Londoną. Svarbu skirti tam laiko ir stebėti skrydžių agentūrų keliamus pasiūlymus. Išankstiniai bilietai – visuomet bus pigiausi, tačiau paskutinės minutės skrydžiai gali maloniai nustebinti savo žemomis kainomis.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono