Paskutinė minutė į Londoną

Londonas yra labai populiarus miestas, į kurį žmonės dažnai keliauja praleisti atostogas ar tiesiog linksmam savaitgaliui! Unikalus miestas garsėja savo ypatinga kultūra, sparčiu gyvenimo ritmu, šimtais lankytinų vietų, tūkstančiais restoranų ir kavinių, nuolatiniais koncertais, vakarėliais ir festivaliais. Visi kelionių entuziastai privalo apsilankyti Londone bent kartą – šis miestas apjungia turtingą istoriją, kultūrą ir modernumą. Visame pasaulyje nėra nieko panašaus į Londoną!

Skrydžiai į Londoną vykdomi nes kelis kartus per savaitę, taigi tikrai rasite sau tinkamą variantą. Dažniausiai kelionę į Londoną reikia planuoti keli mėnesiai prieš skrydį – taip užtikrinsite pigiausius skrydžio bilietus. Tačiau apstu paskutinės minutės skrydžių į Londoną, kuriais susivilioti tikrai verta! Visi, kurie pavargo nuo kasdieninės rutinos ir monotonijos, žmonės kurie yra ištroškę nuotykių ir spontaniškumo, turėtų pasidomėti paskutinės minutės skrydžiais į Londoną! Labai dažnai atsiranda pigių skrydžių į Londoną kelioms dienoms – savaitgaliui, ar šiek tiek ilgiau. Norintys įsimintinų atostogų, būtinai turi stebėti skrydžių kompanijų tinklalapius – tikrai rasite paskutinės minutės skrydžių, kurie tiks jums!

Jei įsigysite bilietus paskutinės minutės skrydžiui į Londoną, būtinai pasitikrinkite visas kelionės nuostatas ir sąlygas. Dažnai bilietai būna negrąžinami, taikomos papildomos taisyklės bagažui. Pasitikrinkite, ar jūsų skrydis yra tiesioginis – jei turite vos kelias dienas savo spontaniškai kelionei, nepraleiskite pusę savo atostogų laiko užstrigę tarpiniame oro uoste. Taip pat, būtinai pasirūpinkite ir raskite vietą savo nakvynei. Viešbučiai rezervuojami kelios dienos iki viešnagės gali būti brangesni. Tačiau tikrai rasite sau tinkamų variantų, jei kruopščiai ieškosite nakvynės. Nepamirškite, jog viešbučiai yra brangesni arčiau centro. Pabandykite apsistoti pas privačius asmenis – daugybė londono gyventojų nuomoja savo butus turistams. Skelbimų tikrai apstu, tiesiog pasikliaukite tik patikimais šaltiniais.  

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono