Londono Stanstedo oro uostas

Londonas – labai populiarus miestas, kuris kasmet pritraukia milijonus turistų. Šimtai lankytinų objektų, unikali miesto dvasia Londoną pavertė vienu lankomiausių miestų visame pasaulyje. Negana to, šimtai tūkstančių žmonių iš viso pasaulio, pasirinko Londoną kaip savo gyvenamą vietą. Studentai, verslininkai, menininkai – įvairaus plauko žmonės iš skirtingų pasaulio kampelių, gyvena Londone. Tuo Londonas išskirtinis – daugybė skirtingų kultūrų susimaišė Londone ir pavertė jį vienu spalvingiausių pasaulio miestų.

Kadangi Londonas toks populiarus ir pritraukia tokį milžinišką srautą lankytojų iš viso pasaulio, ne nuostabu, kad miestui priklauso net penki oro uostai. Lankytojų patogumui, modernūs oro uostai išsibarstę skirtingu atstumu aplink Londoną. Įvairios skrydžių kompanijos iš viso pasaulio, vykdo skrydžius į visus Londono oro uostus.

Londono Stanstedo oro uostas

Šiek tiek daugiau nei 60km nuo Londono nutolęs yra „Stansted“ oro uostas. Šis oro uostas yra viena patogiausių lokacijų pasiekti Londono centrą. Į „Stansted“ Londono oro uostą kasdien atkeliaujatūkstančiai žmonių ir jų patogumui, transportas į Londono centrą, yra išvystytas iki tobulumo. Patogiausias būdas pasiekti Londoną – traukinys. „Stansted Express“ į Londoną kursuoja kas penkiolika minučių, o kelionė iki miesto trunka mažiau nei valandą. Tai yra turbūt patogiausias variantas, norintiems nuo oro uosto nusigauti iki Londono centro. Taip pat, iš oro uosto į Londoną važiuoja ir autobusai – jų kaina mažesnė, tačiau kelionė užtruks ilgiau.

„Stansted“ Londono oro uostas yra modernus, švarus ir saugus. Oro uoste apstu kavinių ir parduotuvių, taigi laukiant tarpinio skrydžio, šiame oro uoste neišalksite ir nenuobodžiausite. Saugumą užtikrina pasamdyti profesionalai. Šis oro uostas aptarnauja milijonu keleivių kasmet, o skrydžius į Londono „Stansted“ oro uostą vykdo skrydžių kompanijos iš viso pasaulio.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono