Londono oro uostai

Londonas – vienas populiariausių miestų pasaulyje. Į Anglijos sostinę kiekvieną dieną keliauja tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio. Daugybė turistų, verslininkų, studentų yra kasdien aptarnaujami Londono oro uostų. Šis istorinis miestas pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio, todėl nenuostabu žinoti, kad Londono oro uostai yra vieni moderniausių ir geriausiai išvystytų visame pasaulyje. Keliaujantiems į Londoną svarbu nusipirkti bilietus jiems patogiausią Londono oro uostą. Iš viso, yra penki Londono Oro uostai.

Londono oro uostai

Londono "Heathrow" oro uostas yra vienas didžiausių ir populiariausių oro uostų visame pasaulyje. Šis erdvus ir modernus Londono oro uostas nuo miesto centro yra nutolęs vos šiek tiek daugiau, nei trisdešimt kilometrų. Tačiau nesibaiminkite – miestą nuo „Heathrow“ oro uosto pasiekti nebrangu ir lengva – nuolat važinėja traukiniai ir autobusai. Tolesnis Londono oro uostas yra „London Luton“. Jis nuo miesto nutolęs per penkiasdešimt kilometrų, tačiau nuo Londono iki šio oro uosto kas dvidešimt minučių kursuoja autobusai. „Gatwick“ oro uostas, nors ir yra nutolęs nuo Londono per 48km, yra vienas populiariausių oro uostų visoje Jungtinėje Karalystėje. „Stansed“ oro uostas nuo Londono nutolęs labiausiai ir jį pasiekti lengviausia traukiniu. Paskutinis Londono oro uostas – „London city“ yra įsikūręs rytinėje Londono dalyje ir yra patogiausias pasirinkimas taupantiems savo kelionės laiką.

Londono oro uostai yra modernūs, saugūs ir švarūs. Jūsų saugumas užtikrintas nuolatinės apsaugos ir griežtų patikrinimų. Visi oro uostai aprūpinti restoranais, kavinėmis ir parduotuvėmis, tad jei teks ilgai laukti tarpinio skrydžio, šie oro uostai jums bus tikrai patogūs. Iš visų Londono oro uostų, nuolat kursuoja skrydžiai po visą pasaulį – lėktuvai skrenda į visus pasaulio žemynus! Nenuostabu, nes Londonas yra išskirtinis miestas, pritraukiantis milijonus lankytojų iš viso pasaulio.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono