Londono Lutono oro uostas

Turistų iš viso pasaulio pamėgtas Londonas turi net penkis oro uostus! Bet ar jūs nustebote? Visi žino, kad Londonas yra vienas populiariausių miestų visame pasaulyje. Šį miestą myli ne vien milijonai turistų, bet ir studentai iš viso pasaulio, verslininkai, menininkai... Visi! Londonas garsėja savo unikalia miesto kultūra ir vilioja lankytojus šimtais lankytinų objektų. Londone rasite viską, nuo gražiausių pasaulio bažnyčių, įdomiausių muziejų iki moderniausių pastatų ir audringų vakarėlių. Taigi, kad susisiekimassu šiuo miestu būtų kuo patogesnis, buvo pastatyti net penki oro uostai Londone!

Londono Lutono oro uostas

Londono "Lutono" oro uostas turbūt yra vienas žinomiausi visoje Europoje. Atstumas nuo „Lutono“ oro uosto iki Londono vos šiek tiek daugiau, nei penkiasdešimt kilometrų. Beje, atstumas skaičiuojamas ne iki miesto pradžios, o iki Londono centro! Keleivių patogumui, nuo „Lutono“ oro uosto iki Londono centro, nuolat kursuoja autobusai. Bilietus šiam traukiniui galite įsigyti ir internetu – taigi jei norite sutaupyti laiko ir pinigų, traukinio bilietais pasirūpinkite iš anksto. Patį Londono miestą pasieksite nesunkiai,o traukinys stoja populiariausiose miesto stotelėse – pasiklysti šansų neturėsite.

Į „Lutono“ Londono oro uostą, skrydžius vykdo kompanijos iš viso pasaulio. Skrydžiu iš ir į šį oro uostą pasirinkimas yra didžiulis – visi ras sau tinkamą variantą. Skrydžių bilietų kainos taip pat įvairios, priklauso kur ir kada keliausite.

Pats oro uostas – modernus. Aplinka tvarkinga ir švari, apstu kavinių bei parduotuvių. Jei „Lutono“ oro uoste teks laukti tarpinio skrydžio – nesijaudinkite. Laikas čia neprailgs ir tikrai rasite ką nuveikti. Norintys pamiegoti galės jaustis saugiai – oro uostas nuolat saugomas, vagystės ir kitokie nuotaiką gadinantys nemalonumai čia nevyksta.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono