Skrydžiai į Londoną

Londonas – vienas patraukliausių lankytinų miestų visame pasaulyje. Šis miestas turtingas savo architektūra, muziejais ir galerijomis. Čia rasite įvairiausių kultūrų virtuvių. Lankytinų vietų ir pramogų įvairovė stebina, o pilių ir gamtos grožis žavi. Tai puiki kelionių kryptis atostogoms. Tai miestas, kuris pritraukia dešimtis milijonų turistų kasmet ir visa tai ne veltui.

Londonas yra labai didelis miestas, o norint patenkinti visų keliaujančių norus neužtenka vos poros oro uostų. Šiame mieste yra net penki oro uostai, tačiau daugumai geriau žinomi trys: Luton, Gatwick ir Stansted oro uostai. Jie visi išsidėstę skirtingose lokacijose ir kasdien aptarnauja tūkstančius turistų.

Luton – oro uostas esantis šiek tiek daugiau nei 50 kilometrų nuo Londono. Tai labai patrauklus ir Europoje žinomas oro uostas. Šiame oro uoste rasite platų visame pasaulyje skraidančių oro bendrovių sąrašą. Tai modernus ir šiuolaikiškas oro uostas, kuriame rasite jaukų kampelį pailsėti prieš skrydį.

Gatwick – šiek tiek arčiau Londono esantis oro uostas. Čia rasite labai platų skrydžių į visus pasaulio kampelius sąrašą. Gatwick oro uoste atrasite daugybę kavinių ir restoranų, kuriuose galėsite pailsėti tarp skrydžių arba prieš juos.

Stansted – iš visų toliausiai esantis oro uostas, tačiau Londoną iš šio oro uosto pasieksite lengvai ir patogiai traukiniu, kuris čia kursuoja kas 15 minučių. Tai vienas patogiausių oro uostų norint greitai patekti į Londono centrą.

Visi oro uostai yra modernūs ir atitinka aukščiausius reikalavimus, todėl čia jausitės patogiai ir saugiai. Transporto tinklas Londone išvystytas puikiai, todėl nesunkiai rasite kaip iš jų nuvykti į Londoną. Bilietus įsigydami internetu, sutaupysite ir laiko ir pinigų. O kelionė su puikia knyga neprailgs.

Skrydžių pasiūla tokia didelė, jog tikrai rasite jums tinkantį, patogų ir greitą pasiūlymą už patrauklią kainą. Pirkdami internetu visuomet sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Taip pat bilietus išsirinksite kur kas patogiau.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono