Turizmas Londone

Visai nesvarbu, kelintą kartą lankotės Londone – čia visada atrasite ką nors naujo. Kartais, penktą kartą matydami tą patį pastatą, atrasite kas jus žavi iš naujo. Kartais, atrasite kavinę, kurią tiesiog įsimylėsite. Nesvarbu, kelintą kartą leisite laiką Londone, nuobodžiauti neteks niekada. O keliautojai, pirmą kartą atostogaujantys Londone, po kelionės bus tokie pilni įspūdžių, kad net galva pradės svaigti!

Turizmas Londone yra puikia išvystytas. Keliaujantys Londone neturės rūpintis dėl neaiškumų viešajame transporte ar painių gatvių. Visur pilna paaiškinimų, žemėlapių ir miesto planų; bet kuris Londono turizmo centras nemokamai suteiks reikiamą informaciją, ten galėsite įsigyti žemėlapių ar jus dominančių lankstinukų. Visi turizmo specialistai kalba angliškai, yra paslaugūs ir malonūs. Tad nesibaiminkite – Londono gatvėmis pasimetus klaidžioti nereikės! Galėsite ramiai mėgautis savo kelione Anglijos sostinėje.

Keliaujantys į Londoną pirmą karą, būtinai turi pasirūpinti visa įmanoma informacija, apie šį didžiulį miestą. Pasidomėkite ekskursijomis Londone – jų mieste apstu tiek mokamų, tiek nemokamų. Atidžiai išsirinkite, kokius lankytinus objektus norite pamatyti. Londone tiek daug lankytinų vietų, kad visų pamatyti turbūt nespėsite!

Vis labiau plėtojasi kaimo turizmas Londone. Jei galvojant apie kaimo turizmą, iš karto galvojate apie Lietuvą – nenuostabu. Dauguma populiariausių kaimo turizmo Londone verslų, yra įsteigti lietuvaičių. Tokia turizmo forma tampa vis labiau mėgstama Londone – vestuvės ir gimtadieniai vis dažniau švenčiami kaimo turizmo sodybose. Vietiniai Londono gyventojai ten traukia pailsėti nuo miesto ūžesio.

Keliaudami į Londoną tikrai nenusivilsite. Turizmas Anglijos sostinėje itin išvystytas, taigi keliautojams problemų iškyla itin retai. Kadangi Londonas – brangus miestas, pasirūpinta ir nuolaidomis turistams! Pasidomėkite miesto kortelėmis, taip turėsite galimybė sutaupyti nemažai pinigų. Visos lankytinos Londono vietos nepaliks abejingų – kultūros ir istorijos mylėtojai tikrai turės, kur paganyti akis. Tiesą pasakius – visi turistai ras ką veikti Londone! Nesvarbu kokio pobūdžio pramogų ieškote, turistams sukurtos visos galimybės savo kelionę praleisti turiningai ir rasti užsiėmimus, kurie jiems tiks ir patiks. Galite būti tikri, po vienos kelionės į Londoną – norėsite ir vėl ten sugrįžti.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono