Savaitgalis Londone

Jeigu norite ypatingo poilsio po savaitės darbų, jei norite atsipalaiduoti toliau nuo namų, jei norite pažinti naują kultūrą, Jeigu jums tiesiog atsibodo nuobodūs savaitgaliai ir trokštate naujų potyrių – kelionė į Londoną užtikrintai patenkins jūsų poreikius! Savaitgalis Londone užtikrins jums gerus potyrius bei įprasmins jūsų laisvas nuo darbo, arba mokslų, dienas. Unikalus miestas pasitiks jus su devyniomis galybėmis istorinių ir kultūrinių palikimų, muziejų, kavinių, restoranų, vakarėlių, festivalių, koncertų ir kitokių pramogų. Tiesiog pasiieškokite pigių bilietų į Londoną ir leiskitės į nepamirštamą nuotykį! Londonas tiesiog įtrauks jus į savo spartų gyvenimo ritmą!

Jei savaitgalį Londone norite praleisti ramiai, besidomint kultūra bei miesto istorija – puiku! Londone apstu vietų, kurios patenkins šiuos jūsų norus. Pradėkite savaitgalį nuo pasivaikščiojimo Londono centre – seniausias Londono rajonas išsiskiria savo architektūra ir kultūriniais palikimais. Londono centre taip pat daugiausia lankytinų Londono vietų. Nepraleiskite progos pasižiūrėti į Parlamento ir Bekengemo rūmus! Jei nebijote aukščio – būtinai pasinaudokite galimybe pasigrožėti išskirtine Londono panorama. Londono akis – vienas lankomiausių lankytinų objektų visame pasaulyje! Užeikite į Gamtos Istorijos Muziejų! Šis išskirtinis muziejus eksponuoja evoliucijos įrodymus bei istoriją, jame galite pamatyti dinozaurų kaulų, mamutų iškamšų bei kitokių įdomybių. Galite tiesiog pasivaikščioti viename iš Londono parkų ir pasigrožėti įstabia gamta, paklausyti ramios gyvos muzikos.

Na, o tiems, kurie nori audringo savaitgalio – džiaukitės! Londonas tiesiog pilnas klubų ir barų, iš kurių niekada netyla muzika, juokas ir klegesys. Kiekvienas ras barą, kuriame jausis puikiai. Londone pilna teminių barų – istorinių, sporto, skirtingų muzikos stilių ir kitokių tematikų. Klubų pasirinkimas taip pat milžiniškas! Tikrai rasite kur pašokti ir paklausyti savo numylėtos muzikos.

Visi kelionės metu išalksta! Londonas pasiūlys jums didžiulį skaičių įvairiausių restoranų, kavinių ir užkandinių. Jei norite pavalgyti kažką prabangaus ir gurmaniško – tokių vietų ieškokite centre. Jei norite greito maisto – tokių užkandinių pilna visur! Nesvarbu koks jūsų biudžetas, galbūt esate vegetaras arba veganas, o galbūt tiesiog norite paragauti tam tikros šalies virtuvės. Londonas tikrai suteiks jums galimybę pavalgyti norimo maisto! 

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono