Ką veikti Londone

Londonas – istorinis miestas, supynęs kultūrą, istoriją ir modernų gyvenimą. Jokia kita pasaulio sostinė negali lygintis su Londonu! Mieste begalybė lankytinų objektų – virš šimto muziejų ir teatrų, parkai, architektūriniai monumentai, restoranai, barai parduotuvės... Jei norite įsimintinos kelionės, net vienas savaitgalis Londone užtikrins, kad jūsų atostogos bus įsimintinos ir kupinos įspūdžių. Jei dar abejojate ar norite keliauti į Londone, galbūt nesate tikri, ką ten veiksite – mes galime jums padėti! Ką veikti Londone tikrai yra, tiesiog reikia skirti laiko ir pasidomėti visomis Londono įdomybėmis.

Savo kelionę Londone pradėkite aplankydami visas išskirtiniausias miesto vietas. Jei norite edukacinio poilsio, būtinai apsilankykite Gamtos Istorijos Muziejuje. Tai Londono pažiba – šis muziejus turi vieną įspūdingiausių ekspozicijų visame pasaulyje. Dinozaurų kaulai, fosilijos, priešistorinių gyvūnų iškamšos ir daug kitokių eksponatų, pritraukia daugybę lankytojų. Jei norite pasigrožėti metu, aplankykite Nacionalinę Dailės Galeriją. Visi norintys pažinti Londono kultūrą, tikrai turės galimybę tai padaryti. Londonas kupinas muziejų, galerijų ir teatrų.

Vien pasivaikščiojimas Londono gatvėse gali priminti turą po muziejų. Istorinė architektūra susimaišo su modernumu. Daugybė lankytinų objektų Londone yra nemokami – pamatykite Parlamento rūmus ir Bekingemo aikštę, pasivaikščiokite po centrinį miesto rajoną, pasigrožėkite daugybe istorinių pastatų. Jeigu pasidomėsite, sužinosite, kad kasdien organizuojamos nemokamos ekskursijos Londone! Tai puiki proga pažinti miestą ir sužinoti daugybę įdomybių, apie šį istorinį miestą.

Nepraleiskite progos pasimėgauti vienu įspūdingiausių pramogų objektų pasaulyje – Londono akimi. Didžiulis apžvalgos ratas, suteikia įsiimtiną galimybę pasigrožėti nuostabaus grožio Londono panorama. Tai iš tiesų yra nepamirštama pramoga, kuri pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų kasmet!

Keliaudami po Londoną, nepamirškite aplankyti absoliučiai nuostabius restoranus ir pasimėgauti įsimintina virtuve. Jei keliaudami išalksite, galėsite pasistiprinti prabangiuose restoranuose, jaukiose kavinėse arba greito maisto užkandinėse. Svarbu tai, kad kur pavalgyti ras visi, net ir išrankiausi keliautojai. Nepamirškite parvežti lauktuvių artimiesiems! Tai jums padės padaryti didžiuliai išpardavimai Londone – tikrai rasite šaunių smulkmenų, rūbų ir kitokio tipo dovanų. Ir viskas – už mažą kainą!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono