Gyvenimas Londone

Londonas – keliautojų iš viso pasaulio pamėgtas ne vien dėl išskirtinių lankytinų objektų. Gyvenimas Londone tarsi eina kitu ritmu, nei visame likusiame pasaulyje. Daugybė kultūrų, susimaišiusių Londone, suteikia miestui spalvingumo ir unikalumo, o jauki miesto dvasia be pastangų įtraukia savo lankytojus, į skubantį Londono gyvenimą. Londono galimybės pritraukia žmones iš viso pasaulio, čia gyvenimą renkasi žmonės iš visos Europos.

Gyvenimas Londone nėra pigus – tai vienas brangiausių Europos miestų. Net gyvenantiems ir dirbantiems Londone, finansai gali tapti iššūkiu. Svarbiausia ir sunkiausia – rasti gyvenamą vietą už kainą, kuri neskaudintų piniginės. Butai arti centro Londone brangesni, nei tolimesniuose rajonuose. Todėl studentai dažniausiai renkasi gyvenimą trečioje ir tolimesnėse zonose. Kuo labiau tolstate nuo Londono centro, tuo pigesnės būtų kainos jus pasitinka.

Ieškodami gyvenamosios vietos, nepamirškite pasidomėti rajonu, kuriame ieškote buto. Londono centras ir šalia jo esantys rajonai, visad bus audringesni. Čia visuomet pilna turistų, garsios muzikos ir niekad netylančių gatvių. Tačiau tolimesniuose nuo centro rajonuose, gyvenimas ramesnis. Žmonės renkasi tylesnius rajonus, norėdami užtikrinti ne tik pigias būsto kainas, bet ir geresnę gyvenimo kokybę. Jei gyvenimą Londone planuojate su šeima, pasidomėkite arti esančiais darželiais, mokyklomis ir gydymo įstaigomis. Taip pat, ne paslaptis, jog Londone yra rajonų, kurių reikėtų vengti dėl esamo nusikalstamumo kiekio. Taigi ieškodami būsto, būtinai paklausinėkite vietini gyventojų, ar jūsų rasta gyvenamoji vieta, bus saugi ir rami.

Jei gyventi į Londoną keliaujate vieni ir nerimaujate, būtinai susisiekite su Londono lietuvių bendruomene. Ne paslaptis, kad Londone gyvena labai daug emigrantų iš Lietuvos tad rasti draugų bus nesunku. Taip pat, Londono lietuvių bendruomenės mielai padės jums susitvarkyti reikiamus dokumentus, patars ieškant darbo ir buto, papasakos kaip sutaupyti pinigų perkant maistą, ar tiesiog patars, kur nueiti, kad linksmai praleistumėte savo laisvą laiką. Gyvenimas Londone iš pradžių gali pasirodyti gąsdinantis ir greitas, bet netrukus prie to priprasite ir nenorėsite jo palikti!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono