Pigios kelionės į Londoną

Jei planuojate atostogas, tačiau nenorite išleisti per daug pinigų, apsvarstykite kelionę į Londoną! Pigios kelionės į Londoną – visai ne svajonė. Priešingai – labai tikra realybė. Jei norite pažinti šį išskirtinį miestą, aplankyti visas Londono lankytas vietas, pasivaikščioti Londono centre bei pajausti pulsuojančią šio miesto dvasią – pradėkite planuoti kelionę į Londoną! Pigūs lėktuvo bilietai ir tiesioginiai skrydžiai į Londoną, garantuos jums nepamirštamas, tačiau nebrangias atostogas. Turime kelis patarimus, kurie padės jums suplanuoti įsimintinas atostogas Londone

Pigūs lėktuvų bilietai

Pigūs lėktuvų bilietai yra svarbiausias žingsnis jūsų kelionės link. Lietuva – Londonas yra labai populiarus maršrutas ir skrydžiai vykdomi bene kasdien, visus metus. Tačiau svarbu prisiminti, kad norint įsigyti pigius lėktuvo bilietus, skrydžių reikia pradėti ieškoti bent kelis mėnesius prieš kelionę. Geriausia – penki ar net šeši mėnesiai iki skrydžio. Tokiu būdu nusipirksite pigius lėktuvo bilietus į Londoną ir sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite mielai leisti pačiame mieste. Žinoma, paskutinės minutės skrydžiai į Londoną taip pat gali nustebinti jus savo mažomis kainomis. Taigi jeigu turite laiko ir trokštate spontaniškų nuotykių – stebėkite skrydžių kompanijų tinklalapius. Čia rasite ne tik akcijų bei nuolaidų, bet ir pigių paskutinės minutės skrydžių.

Pigūs viešbučiai Londone

Labai svarbu planuojant kelionę Londone, susirasti tinkamą gyvenimo vietą. Nesvarbu ar Londone būsite savaitgalį ar visą savaitę – tikrai rasite tinkamą vietą nakvynei. Norėdami sutaupyti, viešbučių ieškokite toliau nuo centro. Tolimesne miesto zonose esantys viešbučiai gerokai pigesni, nei esantys centre. Taip pat, kaip ir perkant lėktuvo bilietus, svarbu viešbučius užsisakinėti iš anksto – taip sutaupysite nemažai pinigų. Daugybė viešbučių Londone dažnai vykdo akcijas bei dalinasi nuolaidomis, taigi stebėkite viešbučių tinklalapius. Labai tikėtina, kad rasite pigią nakvynę pačiame Londono centre!

Ekskursijos Londone

Norėdami pamatyti visas išsvajotas lankytinas vietas Londone, turite gerai planuoti savo laiką. Dažnai keliautojai nepaskaičiuoja, kiek laiko užtruks kelionės nuo vieno iki kito objekto, kokios bus eilės ir pamiršta apie kitas smulkmenas. Viso to išvengsite, jei pasinaudosite viena iš daugelio ekskursijų Londone. Daugybė profesionalių gidų veda ekskursijas po Londoną ir suteikia galimybę susipažinti su miesto istorija. Jūs garantuotai pamatysite visas norimas lankytinas vietas, sužinosite įdomybių apie Londoną ir gerai praleisite laiką. Svarbiausia tai, kad yra labai daug nemokamų ekskursijų Londone! Tiesiog pasidomėkite apie tokius pasiūlymus ir tikrai rasite sau tinkamą variantą.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono