Vilnius - Londonas

Londonas – turistų labai pamėgtas miestas ir ne veltui! Istorinis miestas keliautojus privilioja su daugybe lankytinų objektų ir pasilinksminimo vietų. Atostogaujantiems Londone nuobodžiauti tikrai neteks – veiklos čia ras kiekvienas, nesvarbu kokių atostogų norite. NE paslaptis ir tai, kad Londone apstu gyvenančių Lietuvaičių. Daugybė jaunų žmonių susiviliojo mokslu Londono universitetuose, o dar daugiau – didžiuliais atlyginimais už darbą. Taigi ne nuostabu, kad skrydžiai į Londoną vykdomi bene kasdien, visus metus!

Vilnius - Londonas yra turbūt pats populiariausias maršrutas, skrendantiems į Anglijos sostinę. Šiuo maršrutu į Londoną keliauja šimtai žmonių kiekvieną savaitę. Bietus maršrutu Vilnius – Londonas rasti labai nesunku, tereikia sekti skrydžių kompanijų tinklalapius. Šiuo maršrutu skrydžiai itin dažni, todėl bilietų tikrai daug!

Pigiausi bilietai Vilnius – Londonas maršrutu, visad būna juos perkant iš anksto. Geriausia bilietus pirkti bent penki ar net šeši mėnesiai prieš kelionę. Tokiu metu lėktuvų bilietai į Londoną būna pigiausi ir jų pasirinkimas didžiausias. Norintiems sutaupyti, reikia stebėti skrydžių kompanijų tinklalapius. Nuolat konkuruojančios įmonės, siūlo vis daugiau akcijų ir nuolaidų. Taip pat, ieškantiems pigių bilietų maršrutu Vilnius – Londonas, siūlome stebėti paskutinės minutės skrydžius. Labai dažnai tokiu būdu galima įsigyti bilietus už vos dešimt ar dvidešimt eurų! Tačiau, žinoma, toks variantas dažniausiai tinka tik tiems, kurie nori spontaniškų atostogų ir turi tam pakankamai laiko.

Pigiausi lėktuvų bilietai yra siūlomi dviejų skrydžių kompanijų :

  • Vilnius – Londonas Wizzair
  • Vilnius – Londonas Ryanair

Planuodami savo kelionę į Londoną, atidžiai ieškokite kelionės bilietų. Taip būsite tikri, kad nusipirkote sau geriausiai tinkantį kelionės maršrutą. Atidžiai planuokite kelionės laiką ir vietas, kurias pamatyti norite! Londonas nuostabus miestas, kurį aplankyti bent kartą privalo visi.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono