Londonas - Vilnius

Londonas – turistų išsvajotas taškas. Įdomi miesto kultūra pritraukia daugybę keliautojų iš viso pasaulio! Turistus traukia ne vien daugybė lankytinų objektų ar istorinė architektūra. Londono gyvenimo ritmas – išskirtinis. Čia susibūrę daugybė unikalių žmonių, pasirinkusių mokslą arba darbą Anglijos sostinėje. Daugybė studentų pasirinko aukštąjį mokslą Londone, taip pat – daugybė verslininkų, savo įmones įkūrė ir plėtoja Anglijos sostinėje. Ne paslaptis, kad daugybė žmonių iš Lietuvos, geresnio gyvenimo ieškoti keliauja į Londoną. Dėl šios priežasties, maršrutas Londonas – Vilnius labai populiarus

Londonas – Vilnius skrydžiai

Didžiulis srautas turistų ir gyventojų nuolat keliauja maršrutu Londonas – Vilnius, dėl to šio maršruto skrydžiai yra itin dažni. Londonas – Vilnius skrydžiai vykdomi bene kasdien, o jų srautas beveik nesikeičia visus metus. Daugiausia skrydžių vykdomi didžiųjų švenčių laikotarpiu bei vasarą. Tai populiariausias laikas keliauti į Londoną ir iš jo, o ir daugybė studentų tokiu metu skrenda namo. Ieškoti bilietų Londonas – Vilnius skrydžiui ilgai neteks! Kadangi skrydžiai kursuoja nuolat – lėktuvų bilietų pasirinkimas didelis. Geriausia bilietus pirkti internetu – taip rasite sau labiausiai tinkantį variantą. Taip pat svarbu bilietų ieškoti iš anksto. Maždaug penki ar net šeši mėnesiai iki skrydžio, Londonas – Vilnius lėktuvų bilietai būna pigiausi, taigi kelionę reikia planuoti iš anksto. Taip pat, dažnai pasitaiko labai pigių paskutinės minutės lėktuvų bilietų į Londoną! Tačiau toks pasirinkimas labiausiai tinka tiems, kurių dienotvarkė lenvai koreguojama, arba tiems, kurie yra tiesiog ištroškę nuotykių ir spontaniškų atostogų.

Planuojantiems kelionę Londonas – Vilnius, svarbu planuoti savo laiką ir išlaidas. Bilietų reikia ieškoti iš anksto, reikia stebėti skrydžių kompanijų tinklalapius ir jų vykdomas nuolaidas bei akcijas. Tik tokiu būdu būsite užtikrinti, kad pasirinkote geriausią kelionės variantą!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono