Londonas - Lietuva

Londonas kasdien pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Vieni čia atvyksta dėl daugybės lankytinų objektų ir istorinės architektūros. Kiti – dėl ritmingo miesto gyvenimo, daugybės restoranų, barų ir parduotuvių. Ne paslaptis, kad į Londoną geresnio gyvenimo ieškoti, išvyko daugybė gyventojų iš Lietuvos. Tūkstančiai studentų pasirinko aukšto lygioLondono universitetus. Labai daug verslininkų savo įmones įkūrė ir plėtoja iš Anglijos sostinės. Didžiausią dalį emigrantų, žinoma, sudaro žmonės, susivilioję dideliais atlygiais už įvairiausius nekvalifikuotus darbus. Taigi ne nuostabu, kad maršrutu Londonas – Lietuva, keliauja daugybė žmonių bene kasdien.

Londonas – Lietuva skrydžiai labai dažni. Dėl didžiulio srauto keliautojų, šiuo maršrutu lėktuvai skrenda bene kasdien, o jų skrydžių dažnumas pasikeičia tik porą kartų per metus. Didžiausias srautas keliaujančių Londonas – Lietuva pasitaiko didžiųjų švenčių laikotarpių bei vasarą. Tokiu metu išdykėliai grįžta namo. Taip pat, šie metų laikotarpiai labai populiarūs turistinėms kelionėms į Londoną. Londonas – Lietuva lėktuvų bilietai nėra brangūs ir juos įsigyti nesunku. Norintys sutaupyti, savo kelionę turėtų pradėti planuoti bent pusmetis iki skrydžio. Tokiu metu lėktuvų bilietai būna pigiausi. Taip pat, geriausias pasirinkimas visuomet yra bilietus pirkti internetu. Taip išvengsite eilių, kelionės į agentūras, galėsite išsirinkti sau labiausiai tinkantį kelionės variantą. Be to, nebus įmanoma pamesti bilietų! Jie tiesiog lauks jūsų, jūsų elektroninio pašto dėžutėje.

Apstu paskutinės minutės bilietų maršrutu Londonas – Lietuva. Tačiau toks pasirinkimas labiausiai tinka tiems, kurių dienotvarkė lanksti. Tačiau jei norite nustebinti savo namiškius ir netikėtai, nors ir trumpam, grįžti namo į gimtinę – paskutinės minutės bilietai iš Londono jums puikiai tinka! Londonas – Lietuva skrydžiai trumpi, todėl net keliaudami į Lietuvą savaitgaliui, nesugaišite pusės kelionės laiko, skrisdami ar laukdami oro uoste.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono