Bilietų į Londoną kainos

Daugybė žmonių kasdien keliauja aplankyti Londono. Priežasčių tam daug – vienus domina miesto kultūra, kitus lankytini objektai, daugybė jaunų žmonių mokosi Londono universitetuose, dar daugiau verslininkų – savo įmones įkūrę Anglijos sostinėje. Nenuostabu, kad skrydžiai į Londoną vykdomi bene kasdien. Bilietų į Londoną kainos – gana pastovios visus metus, bet pakyla švenčių laikotarpiu, bei vasaros pradžioje ir gale.

Šventiniu laikotarpiu iš Londono ir į Londoną keliauja daugybė žmonių. Tūkstančiai studentų keliauja namo, nes nori šventes praleisti su savo šeimomis. Tuo tarpu, daugybė turistų traukia į Londoną, nes nori šventes praleisti ypatingai. Kalėdinis laikotarpis Londone nuostabus – miestas pasipuošęs, čia nuolat vyksta šventiniai renginiai. Daug žmonių pritraukia gausūs šventiniai išpardavimai!

Vasarą lėktuvų bilietų kainos į Londoną taip pat kyla. Dauguma studentų, vėl gi, atostogas nori praleisti namuose. Tačiau srautas padidėja ir dėl to, kad daugybė žmonių į Londoną atvyksta sezoniniams darbams. Didelis užmokestis labai vilioja žmones, nors vasaros darbas ir yra trumpalaikis.

Planuojantiems kelionę į Londoną, labai svarbu prisiminti, jog pigiausi lėktuvų bilietai į Londoną randami tik tuomet, kai kelionę planuojate iš anksto. Ieškant lėktuvų bilietų bet penkis mėnesius prieš kelionę, tikrai rasite pigiausią variantą. Skrydžių bendrovės nuolat konkuruoja dėl klientų dėmesio, todėl dažnai pasitaiko akcijos ir lėktuvų bilietų į Londoną kainos krenta net per pus!

Paskutinės minutės lėktuvų bilietai į Londoną taip pat būna labai pigūs! Norint juos įsigyti, tereikia stebėti skrydžių kompanijų tinklalapius. Tačiau verta prisiminti, kad dažniausiai, perkant bilietus likus vos kelioms dienoms iki skrydžio, gali pakloti nemenką sumą pinigų. Paskutinės minutės bilietai nėra retas reiškinys, tačiau pasitaiko tikrai ne kasdien. Todėl planuojantiems kelionę į Londoną, dar kartą patariame bilietus pirkti bent penki mėnesiai prieš kelionę.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono