Lėktuvų bilietai į Londoną

Pirmas dalykas, kurį žmogus padaro prieš planuodamas kelionę – pasižiūri lėktuvo bilietus ir viešbučių kainas. Tai esminiai sėkmingos kelionės pagrindai. Lėktuvo bilietų ir viešbučių kainos priklauso nuo daugelio faktorių: tarpininkų, oro linijų, datų, sezoniškumo, skrydžio kokybės ir kt. Kiekvienas planuodamas kelionę į Angliją greičiausiai lėktuvų bilietų pirmiasia ieško Londono kryptimi. Nenuostabu, kad šis miestas į galvą šauna pirmiausiai. Juk Londonas yra vienas didžiausių turistinių centrų pasaulyje. Šį miestą galite pasiekti už itin gerą kainą.

Londonas labai patrauklus miestas pažintinei, city break kelionei ar atostogoms. Kasdien jis pritraukia itin didelį turistų skaičių. Kainos į Londono oro uostą labai įvairios, priklausomai nuo jau anksčiau išvardintų faktorių. Pigiausių lėktuvų bilietų į vieną pusę kaina gali prasidėti nuo 14 eurų. Tokių labiausiai tikėtina rasti ne sezono metu. Planuodami kelionę iš anksto gerokai sutaupysite, taigi, jūsų kelionė į Londoną gali būti labai pigi, tereikia šiek tiek pasistengti.

Trumpai, kelių dienų kelionei didžiausias bagažas nėra būtinas. Be to, pasiimdami tik minimalių išmatavimų lagaminą sutaupysite dar daugiau, nes skrydžio bilietui išleisite mažiau.

Dar vienas būdas sutaupyti – dairytis nuolaidų. Bent keletą kartų per metus oro linijų bendrovės skrydžio bilietams taiko įvairių nuolaidų ir akcijų. Taigi, nepražiopsokite nuolaidų maratono! Akcijų metu pigiais lėktuvų bilietais galima apsirūpinti ir metams į priekį! Kelionės irgi gali būti pigios!

Lėktuvų bilietų kainų pakilimas juntamas šventinio sezono metu, kuomet artimieji ir draugai keliauja vieni pas kitus. Taip pat skrydžių bilietai brangsta vasaros arba atostogų sezono metu. Jei ir jūs planuojate savo šventes arba vasaros atostogas pasitikti Londone, planuokite savo kelionę iš anksto! Ieškokite lėktuvų bilietų internete bent prieš pusę metų ir sutaupysite!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono