Orai Londone

Orai Anglijoje – Londone turi gana blogą reputaciją – visi mano, jog čia tiesiog nuolatos lyja. Tačiau tiesa ta, kad orai Londone yra labai vidutiniški. Yra daugybė miestų, kurie iš pažiūros yra „sauseni“ nei Londonas, tačiau juose kritulių per metus iškrenta bene dvigubai daugiau! Roma, Florida, Sidnėjus, Majamis ir daugybė kitų miestų, krituliais gerokai lenkia Londono miestą! Tiesa ta, kad kritulių Londone tikrai netrūksta. Lietus čia dažnas, tačiau ne itin smarkus.

Vasaros Londone ilgesnės ir šiltesnės, nei Lietuvoje. Temperatūra Londone vasaros metu dažniausiai laikosi maždaug 24 laipsniai, bet pasitaiko visko – termometro stulpelis ir krenta, ir kyla. Keliauti į Londoną vasaros metu puiki idėja, tačiau reikia apsirūpinti ir losjonu nuo saulės, ir lietpalčiais – oras gali būti labai įvairus. Žiemos Londone daug šiltesnės nei Lietuvoje! Temperatūra čia retai nusileidžia žemiau nulio. Kritulių Londone žiemą netrūksta – dažnas svečias Anglijos sostinės gatvėse tampa lietus. Sniegas pasirodo retai ir ilgai neužsilaiko – iškritę vos keli milimetrai sniego, greitai ištirpsta ir būna pamiršti.

Šiaip ar taip, Londono temperatūra yra labai optimali norintiems apsižvalgyti po Anglijos sostinę. Baisiausias gali būti nebent nestiprus lietus. Londono netalžo negailestingas vėjas ir nekausto nuožmūs speigai. Siūlome temperatūra Londone pasidomėti iš anksto, kad galėtumėte savo kelionės garderobą suplanuoti tinkamai! Užsitikrinkite sau gerai suplanuotą kelionę, tokiu būdu pamatysite viską, ką norėjote ir užsiimsite viskuo, apie ką svajojote!

Vidutinė aukščiausia ir žemiausia temperatūra Londone

Sausis +8,3 / +3,7
Vasaris +8,5 / +3,4
Kovas +11,1 / +5,0
Balandis +13,5/ +6,4
Gegužė +17,1 / +9,4
Birželis +20,0 / +12,3
Liepa +22,6 / +14,6
Rugpjūtis +22,5 / +14,7
Rugsėjis +19,3 / +12,5
Spalis +15,3 / +9,6
Lapkritis +11,2 / +6,2
Gruodis +9,1 / +4,7

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono