Londono metro

Planuojantiems atostogas Londone, reikėtų nepamiršti, kad Londonas yra didžiulis miestas. Atstumai Londone ženkliai skiriasi nuo atstumų Vilniuje ar Kaune. Jei norite suspėti pamatyti visas lankytinas Londono vienas, nepamirškite pasidomėti apie viešąjį transportą Londone. Kokios kainos? Kokia metro stotelė tinka? Kur išlipti? Kur įsigyti bilietus? Norėdami suplanuoti malonią kelionę ir išvengti nepatogumų bei nesusipratimų, būtinai pasidomėkite visomis smulkmenomis, kurios susijusios su Londono metro ir visu viešuoju transportu Londone.

Visiems keliaujantiems Londone tiesiog būtina pasivažinėti Londono metro! Vien trumpa kelionė požeminiu metro, turistams pasirodys, kaip pramoga. Unikalaus dizaino raudonai – juodi traukiniai, kaip ir raudoni dviaukščiai autobusai, tapo išskirtiniu Londono bruožu. Londono metro labai primena Paryžiaus metro, todėl jei teko naudotis metro Prancūzijos sostinėje, nustebti neteks, o ir nepatogumų sulaukti neturėtumėte.

Būtinai pasidomėkite apie Londono metro bilietų kainas. Važiuojant į skirtinas miesto zonas, bilietų kainos kyla arba krenta. Dauguma žmonių Londono metro bilietus perka tam specializuotose automatuose, tam, kad išvengtų ilgų eilių metro stotyse. Optimaliausia pirkti „Oyster“ kortelę. Ji suteikia teisę važinėti visu Londono viešuoju transportu, išskyrus taksi. Nepamirškite kortelę pažymėti išeinant iš metro, nes kitaip neatgausite depozito.

Kelionės metro niekada neprailgsta, nes Londono metro labai greitas, o stotelės yra arti viena kitos. Kadangi Londono metro pirminė paskirtis yra susisiekimas, stočių grožiui dėmesys nebuvo skiriamas. Jei esate apsilankę Maskvos metro, Londono metro jums nepaliks jokio įspūdžio. Tačiau keliaujantiems Londone metro gelbės gyvybę susisiekimo atžvilgiu – metro važinėja po visą miestą ir stoja arti visų lankomiausių Londono vietų. Aiškūs planai kabo visose stotyse, tačiau turėtumėte atidžiai pasižiūrėti, kurioje stotelėje įlipti ir išlipti. Požeminis Londono metro pirmą kartą gali pasirodyti painus, taigi atidumas ir atsarga gėdos tikrai nepadarys!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono