Londono Centras

Londonas, iš tiesų išskirtinis miestas. Ypatingai sužavi tai, kad šiame mieste modernumas darniai sugyvena su istorija ir kultūra. Du, rodos, nesuderinami miesto aspektai, Londone kaip tik papildo vienas kitą. Keliautojai Londone šį fenomeną labiausiai pastebi centriniame rajone. Besivaikščiodami seniausioje Londono dalyje, galėsite pasidžiaugti ne tik išlaikyta miesto kultūra ir istorija, bet ir gausybe modernių ir labai patrauklių vietų, kurios kviečia lankytojus užeiti. Dauguma lankytinų objektų, taip pat yra įsikūrę miesto centre. Istorinis Londono centras nustebins savo lankytojus eklektišku veiklos pasirinkimu.

Londono centras turi tiesiog begalybę veiklų, kuriomis galite užsiimti. Ir žinoma, dar daugiau vietų, kurias tiesiog privalote aplankyti! Visų pirma, centrinis Londonas sužavės jus savo išskirtine architektūra. Istorinis paveldas praturtintas moderniais architektūriniais statiniais. Londono gatvės nesulyginamos su jokiu kitu miestu! Vien pasivaikščiojimas Londono centre, sužavės jus ir jūs artimuosius. Aplankykite Karališkąją Operą, Švento Pauliaus Katedrą. Soho rajone pasivaikščiokite Švento Pauliaus sode arba apsilankykite Londono transporto muziejuje! Norintiems pajusti adrenalino antplūdį siūlome apsilankyti ant Londono tilto, kuris neseniai atidarė pramogą, leidžiančią pro stiklines grindis pažvelgti į po kojomis esančią „bedugnę“. Visos lankytinos vietos Londono centre nekantriai laukia jūsų apsilankymo!

Po ilgo pasivaikščiojimo istoriniame Londono centre, tikrai išalksite. Jums pasisekė, nes Londono centras yra geriausių restoranų, kavinių ir užkandinių namai! Teminiai barai nustebins visus savo lankytojus! „Cahoos“ privers jus pasijausti lyg valgant labai jaukiame metro! Daugybė muzikinių barų, gurmaniškų restoranų ir greito maisto užkandinių, pasirūpins, kad visi centrinio Londono svečiai būtų pavalgę ir laimingi! Tik per daug neatsipalaiduokite! Londono centre tokia daugybė šaunių parduotuvių, kad kils grėsmė visus savo pinigus išleisti besilepinant pirkiniais.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono