Lankytinos vietos Londone

Keliaujantiems į Londoną nuobodžiauti neteks. Didžiausias Anglijos miestas senas ir turtingas savo išskirtine istorija. Londono lankytinos vietos tikrai patenkins visų turistų norus ir lūkesčius! Susiplanuokite savo kelionės laiką taip, kad spėtumėte pamatyti viską, ko trokštate, nes ką pamatyti Londone tikrai yra.

Trokštantiems savo laiką praleisti pasigrožint kultūra bei metu, būtina apsilankyti Nacionalinėje Londono Galerijoje. Čia laikomos ekspozicijos yra vienos įspūdingiausių Europoje, o galbūt net visame pasaulyje. Britų muziejus, taip pat įsikūręs Londone, yra pats seniausias muziejus pasaulyje! Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų istorinį objektą. Vienas įdomiausių, smagiausių ir kas geriausia – edukacinių muziejų, be abejonės yra Gamtos Istorijos Muziejus. Ši vieta yra viena lankomiausių pasaulyje, čia eksponuojamos neįtikėtinos parodos, pasakojančios apie žmogaus ir kitų gyvūnų evoliuciją.

Leidžiantiems atostogas Londone, būtina aplankyti vieną populiariausių Londono lankytinų objektų! Taip, jūs atspėjote tai - Londono Akis. Pasimėgaukite neįtikėtino grožio Londono panorama. Tik nepamirškite fotoaparatų, nes gailėsitės, jei neįamžinsite nuostabių Londono vaizdų.

Gyvūnų ir gamtos mylėtojai turėtų apsilankyti Londono Akvariume! Nuostabaus grožio povandeniniai gyvūnai laikomi šiame moderniame akvariume. Jei norite ramiai pasivaikščioti ir atsipalaiduoti gamtoje, nukeliaukite į šalia centro esantį Hyde Parką. Čia galėsite atsipūsti neįtikėtino grožio apsuptyje, pajodinėti žirgais ar tiesiog ramiai pasivaikščioti. Taip pat, nepamirškite nukeliauti į Regent‘s Parką – šis parkas įkurtas devynioliktame amžiuje ir yra tiesiog neįtikėtinai gražus. O šalia jo stovi garsusis Londono zoologijos sodas!

Modernusis viešbutis užtikrins, kad niekad nebūsite alkani ir pavargę. Gausybė restoranų, barų ir užkandinių leis jums pasimėgauti kokybišku ir gardžiu maistu. O daugybė klubų bei barų, patenkins norus tų, kurie yra ištroškę vakarėlių! Galime garantuoti, kad niekur kitur nepatirsite tokių linksmybių, kaip Londone!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono