Laikas Londone

Visi keliaujantys į užsienio miestus, turi pasirūpinti tuo, kad jų kelionė būtų maloni ir sėkminga. Net mažiausiai trukdžiai gali sugadinti jūsų atostogas. Nesklandumų pasitaiko visokių, kai ko išvengti neįmanoma. Joks keliautojas nesugebės sukontroliuoti orų ar eilių prie muziejų. Tačiau yra niuansų, kuriuos turite apgalvoti patys! Laiko skirtumas dažnai gali pasirodyti, kaip nereikšminga smulkmena – išmanieji telefonai patys nustato tinkamą vietos laiką. Tačiau laiko skirtumas turi būti svarbus visiems keliautojams, norintiems suplanuotos, smagios kelionės. Keliaujantiems į Londoną ir norintiems pamatyti viską, ką miestas gali pasiūlyti, svarbu savo laiką planuoti kruopščiai ir apgalvoti visas smulkmenas.

Laikas Londone

Jei jau nusipirkote lėktuvų bilietus, užsisakėte viešbutį ir turite savo kelionės planą, pats laikas pasidomėti laiko skirtumu! Laikas Londone yra skaičiuojamas pagal WET (Western European Time) standartus arba žymimas (UTC). Laikas Londone yra dviemis valandos atsilikęs, nuo vietos laiko Vilniuje. Taigi, keliaudami į nuostabaus grodžio Anglijos sostinę, būtinai pasirūpinkite savimi ir atsukite savo laikrodžius.

Atvykę į Londoną suprasite, kodėl taip svarbu būti pasiruošus savo kelionei! Londonas – visda skubantis miestas. Devynios galybės vietini gyventojų, rodos, niekada nenustoja judėti. Nestojantis miesto tempas privers jus neatsilikti! Jei norite neatsilikti nuo miesto tvarkaraščių, būtinai pasirūpinkite savo laikrodžių atsukimu.

Jūsų laikas Londone prabėgs per akimirką. Šis miestas įtrauks jus į savo ritmingą gyvenimą, privers jus užsimiršti ir pasijusti kaip kitas žmogus. Leiskite sau paklysti neįtikėtino grožio Londono gatvėse ir pasisemti visko, ką šis miestas gali pasiūlyti savo lankytojams! Po atostogų Londone, jums nebereikės svarstyti, kodėl tiek daug žmonių pasirenka gyvenimą Anglijos sostinėje.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono