Kainos Londone

Besilankant Londone, galva tiesiog svaigsta nuo didžiulio kiekio ryškių, dėmesio pritraukiančių parduotuvių. Centriniame miesto rajone, įsikūrusios stūkso populiariausios ir garsiausios drabužių parduotuvės, restoranai, barai, kavinės ir suvenyrų krautuvėlės. Tačiau, keliaujantiems po Londoną nederėtų pamiršti, jog kainų skirtumas gali būti gana didelis. Londono gyventojų pragyvenimo lygis gerokai didesnės, nei Lietuvos miestuose, todėl ir kainos Londone gali būti ženkliai aukštesnės. Taigi, turėtumėte kruopščiai pasidomėti apie kainas Londone ir susiplanuoti savo kelionės biudžetą.

Pirmas dalykas, ko neišvengsite – transporto išlaidos. Londonas yra didžiulis miestas ir jo lankytojams nepavyks nekeliauti metro, autobusais arba taksi. Autobusų ir metro kainos Londone priklausys nuo to, kokioje miesto zonoje apsistosite. Metro bei autobusų bilietas vienai dienai, keliaujant iš antros į pirmą zoną, kainuoja maždaug septynis svarus. Iš tolimesnių miesto zonų, viešojo transporto kainos ženkliai kyla. Jei Londone būsite ilgiau nei dieną, patariame bilietus pirkti ilgesniam laikui – taip sutaupysite pinigų.

Maisto kainos Londone taip pat gali nustebinti. Kainos restoranuose ir kavinėse, žinoma, daug didesnės nei maisto parduotuvėse. Jei turite galimybę kelionės metu gaminti patys, tai tikrai padės jums sutaupyti pinigų. Tačiau Londone apstu ir kavinių, kuriose galėsite papietauti vos už kelis svarbus. Planuojant savo kelionę, svarbu iš anksto pasidomėti, kokios maitinimo įstaigos bus netoliese jūsų viešbučio.

Viešbučių kainos Londone taip pat labai įvairios. Nuo brangiausių penkių žvaigždučių viešbučių iki jaunimo hostelių – toks platus apgyvendinimo spektras Londone. Kainos priklausys labiausiai nuo miesto zonų. Tad, jei norite sutaupyti ir jūsųnegąsdina ilgos kelionės iki miesto centro – ieškokite būsto tolimesnėse zonose. Tačiau nesunku rasti būsto nuomą iš privačių asmenų. Butų kainos Londone labai didelės, bet kelių dienų nuoma tikrai nenuskriaus jūsų piniginės.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono