Ekskursijos Londone

Atostogos Londone užtikrins jums nepamirštamą laiką ir gerus prisiminimus. Istorinis miestas savo gatvėse saugo šimtus lankytinų vietų, kurios padės jums iš arti pažinti Londono kultūrą. Net savaitgalis Londone užtikrins jums puikiai ir turiningai praleistą laiką! Jei ieškote pigios kelionės į Londoną, pigūs skrydžiai į Londoną turėtų būti pagrindinis jūsų paieškos objektas. Vėliau – nakvynė Londone. Pigiausi viešbučiai įsikūrę toliau nuo Londono centro, tad jei norite sutaupyti, ieškokite nakvynės tolimesniuose nuo centro rajonuose. O dėl lankytinų vietų ir jų kainų nesirūpinkite! Pigios ir nemokamos ekskursijos Londone ne vien svajonės!

Ekskursijos Londone jums suteiks išskirtinę galimybę miestą pažinti iš arti! Kas geriau, nei vaikščioti miesto gatvėse, kai profesionalus gidas jums pasakoja istorijas, apie kiekvieną miesto kampelį? Ekskursijos Londone rengiamos įvairiomis kalbomis. Dažniausia ir populiariausia ekskursijų kalba – anglų. Tačiau Londone apstu lietuvaičių, taigi garantuotai rasite ekskursiją Londone savo gimtąja kalba. Žinoma, ekskursijos Londone organizuojamas ir Vokiečių, Rusų, Prancūzų ir kitomis populiariomis kalbomis.

Nesuplanuota kelionė Londone, iš tiesų gali labiau išvarginti, nei praturtinti jūsų laiką. Daugybė muziejų ir galerijų, parkų, architektūrinių monumentų ir istorinių palikimų, tiesiog privers jūsų galvą suktis. Kaip išsirinkti ką pamatyti? Kaip išvengti eilių? Kaip planuoti kelionės laiką ir spėti pamatyti viską, apie ką svajojote? Pamirškite šiuos rūpesčius ir tiesiog pasimėgaukite ekskursijomis Londone! Gidas pasirūpins puikia kelione ir užtikrins jums vien tik gerus įspūdžius. Taupantiems primename – ekskursijos Londone dažnai būna mokamos, bet yra daugybė nemokamų ekskursijų po Londoną!

Nemokamos ekskursijos Londone suteiks jums pamatyti tokias lankytinas vietas kaip Bekingemo rūmai, Trafalgaroaikštė, Gvardijų keitimąsi, Nelsono Koloną, Big Ben laikrodį, Čerčilio karo kabineto bunkerį, St. James parką, Hyde parką ir daug kitų įspūdingų Londono lankytinų vietų.

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono